szkolenie sql

Na naszym kursie w prosty i przystępny sposób poznają Państwo podstawy funkcjonowania baz danych, zarządzania użytkownikami, rolami i prawami dostępu do baz danych. Nauczymy Państwa również sposobu tworzenia baz danych i modyfikacji ich struktury. Ponadto umożliwimy poznanie instrukcji odpowiedzialnych za odczytywanie danych z bazy i ich zapisywanie oraz modyfikację. Podczas trwania kursu SQL, Państwa wiedzę ugruntujemy praktycznymi zadaniami z poszczególnych partii materiału, a nasi instruktorzy pomogą skorygować ewentualne błędy.

• Wprowadzenie

• Instalacja MS SQL Server 2016

• Praca z MS SQL Server 2016

• Kreowania nowych baz

• Przegląd konfiguracji

• Zarządzanie dostępem do baz danych

• Analiza bezpieczeństwa

• Backup i odzyskiwanie po awarii

• Zapasowe bazy danych

• Polisy Based Management

• Import i eksport za pomocą SSMS

• Monitoring pracy MS SQL Server

Kurs przeznaczony dla osób chcących zapoznać się z instalacją oraz zarządzaniem środowiskiem Microsoft SQL Server 2016.

szkolenie sql