google adwords

Celem szkolenia jest wprowadzenie Państwa w świat reklamy Google. Nauczymy Państwa jak rozpoznawać rodzaje reklam udostępnianych przez Google. Przebyte szkolenie, pozwoli Państwu na szybkie i łatwe wprowadzenie kampanii reklamowej w życie. Na zajęciach będzie również omówiony system Google Analitycs.

• Wprowadzenie do Google Adwords. Rodzaje reklam

• Podstawowe zmienne

• Podwyższanie pozycji oraz zasady dopasowania

• Zakładanie konta Google Adwords

• Widok konta (ogólny, kampanii, poziom grupy reklam)

• Wskaźniki oraz ustawienia

• Tworzenie, rozwijanie słów kluczowych, zarządzanie nimi oraz dopasowanie

• Google Webmaster Tools

• Narzędzia AdWords

• Narzędzie diagnostyczne dla reklam

• Tworzenie i wybór stron docelowych

• Wynik jakości oraz konwersje

• Google Analytics

• Optymalizacja kampanii

• Centrum raportów (raport skuteczności kampanii, raport skuteczności słów kluczowych, specjalne przypadki raportów)

• Optymalizacja ze względu na cel

• Narzędzia i ustawienia w optymalizacji

• Rozwijanie kampanii AdWords (standardowe ustawienia, dzielenie kampanii między sieć partnerską a sieć wyszukiwania)

• Kampania na miejsca docelowe (tworzenie, wybieranie miejsca docelowego, model cenowy, raport miejsc docelowych)

Szkolenie adresowane jest do osób, które chcą zdobyć wiedzę konieczną do pozycjonowania stron internetowych za pomocą grupy narzędzi Google AdWords.

google adwords